Посвідка на тимчасове проживання

временный вид на жительство львов

Київ приваблює людей з багатьох країн не тільки приголомшливими архітектурними спорудами, неймовірними людьми і скарбами ЮНЕСКО. Але при цьому в цій столиці створені відмінні умови праці. Іноземці приїжджають в місто для життя, отримання високооплачуваної роботи або для того, щоб знайти своє кохання. У будь-якому випадку, щоб людині залишитися на території України тривалий термін, їй необхідно оформити тимчасову посвідку на проживання.

Особливості отримання посвідки на тимчасове проживання

Важливо враховувати, що як тільки іноземець перетинає кордон, йому надається дев’яносто календарних днів для того, щоб вирішити особисті питання в цій країні. По закінченню цього терміну, потрібно покинути територію України.

посвідка ни тимчасове проживанняПри наявності вагомих причин іноземець отримує можливість оформити тимчасову посвідку на тимчасове проживання. До основних підстав для отримання посвідки відносять:

 • одруження з резидентом України;
 • навчання в освітній установі;
 • дозвіл на працевлаштування.

Оформлення заповітного документа несе масу переваг для свого володаря:

 • Можливість користуватися конституційними правами за декількома винятком (участь у виборах, призов до армії).
 • Можна в’їжджати і виїжджати з України необмежену кількість разів.
 • Можливість займатися підприємницькою діяльністю або працевлаштуватися.

Важливо враховувати, що посвідка на тимчасове проживання надається на короткий термін (наприклад, більше одного року). Після закінчення цього терміну даний статус необхідно продовжувати. Для цього повторно оформлюється заява, і надаються документи, що дають таке право.

Документи для отримання посвідки на проживання в Івано-Франківську

Для того, щоб отримати бажаний статус, необхідно зібрати пакет документів і відправитися у відділення міграційної служби. Створюється спеціальна заява і разом з нею подаються такі документи:

 • поліс медичного страхування;
 • квитанція про сплату державного мита;
 • 2 кольорові фотографії;
 • посвідчення особи з перекладом на українську мову (нотаріально завірене);
 • документ, що дає право на отримання посвідки на проживання (дозвіл на роботу, свідоцтво про укладення шлюбу, студентський квиток).

Важливо враховувати, щоб всі документи, які надаються до розгляду міграційної служби, були легалізовані на території України і мали офіційний переклад на українську мову. В іншому випадку людині можуть і відмовити в наданні посвідки на тимчасове проживання.

У супровідному листі обов’язково вказуються причини, через які було відмовлено в наданні посвідки на проживання. Після того, як ці проблеми були вирішені, можна подати прохання ще раз.

Продовження посвідки на тимчасове проживання в Івано-Франківську

На жаль, термін тривалості дозволу на проживання не перевищує одного року. Після закінчення його терміну можна продовжувати в тому випадку, якщо збереглися обставини, на підставі яких була отримана посвідки на тимчасове проживання в минулий раз.

Наприклад, якщо людина вже закінчила університет або завершився термін дії дозволу на роботу, то на підставі цих обставин вона не зможе претендувати на продовження посвідки на проживання. Якщо звернутися за консультацією до фахівця нашої компанії, ми зможемо Вам допомогти: проконсультуємо з усіх питань щодо продовження посвідки на тимчасове проживання.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
fail to remain