Шлюб з іноземцем за один день

брак за сутки львов

У наш час не рідкісні ситуації, коли українці хочуть створити сім’ю й одружитися з іноземцями. Процедура одруження з іноземцями складніше, ніж шлюб з українцем, оскільки вимагає додаткових погоджень з обласним відділенням РАЦСу.

Тому, якщо хочете укласти подібний шлюб в Івано-Франківську, ви можете наштовхнутися на якісь перешкоди. Різниця в законодавстві різних країн впливає на процес оформлення такого союзу і робить його досить складною справою.

Особливості реєстрації шлюбу за добу в Івано-Франківську

Основною особливістю подібного шлюбу є те, що іноземний громадянин в день, коли буде реєструватися шлюб, повинен на законних підставах проживати в Івано-Франківську або в будь-якому іншому місті України. Тому ви повинні подати заяву до того моменту, поки дозволений термін перебування не закінчився. В протилежному випадку ваш шлюб неможливо буде зареєструвати.

Ще однією дуже важливою деталлю є те, як ви переклали документи українською мовою. Ця деталь може викликати деякі проблеми, оскільки в ідеалі переклади одних і інших паперів повинні бути ідентичні. Також бувають випадки, коли довідки переводять неточно, і це тягне неприємні наслідки.

Після одруження іноземний громадянин матиме право на оформлення тимчасової посвідки на місце проживання в Івано-Франківську. Дозвіл на постійне проживання він може отримати тільки через два роки після одруження.

Документи для реєстрації шлюбу з іноземцем

Для того, що б укласти шлюб з іноземним громадянином, вам потрібно зібрати якісь документи:

  • Паспорти обох молодят (українському громадянину треба принести внутрішній паспорт, а іноземцю – той паспорт, з яким він перетнув кордон);
  • Два переклади паспорта іноземця (один з печаткою перекладача, а інший – завірений нотаріусом).

Якщо один із наречених або обидва раніше вже були в шлюбі, потрібно принести також документи, які підтверджують його припинення. Це свідоцтво або рішення суду про розірвання шлюбу, свідоцтво про смерть тощо. Якщо ці документи були видані в іншій державі, то їх потрібно перевести і апостилювати або легалізувати. Рішення суду повинно мати законну силу, яка підтверджується наявністю штампа і печатки.

Коли ви зберете всі документи, вам потрібно віднести їх в Івано-Франківське обласне відділення РАГСу. Там ваші документи перевірять, а з вами проведуть співбесіду. Начальник відділу направить запит у ГМС, щоб перевірити легальність проживання громадянина іншої держави в Україні та скільки ще днів залишилося до того, як він повинен повернутися за кордон. Зазвичай відповідь приходить через десять робочих днів. Якщо ви плануєте скористатися послугою «Шлюб за добу», то відповідь прийде протягом п’яти робочих днів.

Після перевірки ви отримаєте два документа. По-перше, цей висновок ГМС про те, скільки ще днів іноземець може бути в Україні. По-друге, лист про актуальний сімейний стан іноземця, в якому написано, що громадянин ознайомлений з тим, які правові наслідки будуть, якщо виявиться, що він подав неправдиві відомість про себе.

Одруження одне з найважливіших подій в житті кожної людини. І важливо, щоб всі про ідеально, особливо це стосується оформлення документів. Ми позбавимо вас від цих клопотів, допоможемо в реєстрації шлюбу з іноземцем (іноземкою), ваш день одруження запам’ятався вам на все життя посмішкою коханої людини, а не паперовою тяганиною.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (14 оценок, среднее: 3,64 из 5)
Loading...
fail to remain