Юридичні послуги для іноземців

Для спокійного життя і роботи в Україні іноземним громадянам, які вирішили залишитися в нашій країні не обійтися без оформлення дозволу на постійне або тимчасове проживання. Такий документ позбавить вас від відправлень в тривалі від’їзди і проблем з українським законодавством за нелегальне перебування, а також вас не депортують і не зможуть заборонити в’їжджати в нашу країну. У нашій країні майже в кожному місті є багато установ, які пропонують послуги з юридичних питань оформлення документів. Наші юристи нададуть вам свою допомогу в місті Івано-Франківськ.

Наша компанія допоможе вам уникнути проблем зі службою міграції. Ми забезпечимо правильне формування і юридичний супровід ваших паперів для отримання позитивного результату. Наша робота ґрунтується на дію чинного законодавства України.

Дозвіл на проживання – це посвідчення особи і підтвердження прав іноземця на постійне або тимчасове проживання в Україні. Воно необхідне в багатьох випадках:

 • При влаштуванні на офіційну роботу в державі;
 • Возз’єднання з сім’єю (якщо чоловік або дружина є українським громадянином);
 • Впровадження та реалізація міжнародних проектів для технічної підтримки країни;
 • Для отримання престижного диплома про вищу освіту в Україні;
 • Якщо ви працівник філії іноземної компанії;
 • Для заняття волонтерством, культурної, освітньої або науковою діяльністю;
 • Якщо ви кореспондент в зарубіжних ЗМІ.

В Україні посвідку на проживання буває двох типів: тимчасовий і постійний. Головною відмінною рисою цих документів вважається терміни їх дії. Дозвіл на постійне проживання функціонує безстроково, а документ тимчасової посвідки на проживання надається лише на один рік з правом продовження. Отримати тимчасову посвідку на проживання, так і постійний, можна з шістнадцятирічного віку, але в особливих випадках цей документ оформляють при наявності нотаріального згоди обох батьків і до досягнення цього віку.

Зазвичай процедура оформлення посвідки на проживання не дуже складна. Але для якісного і швидкого отримання таких документів необхідно знати які документи треба зібрати, як заповнювати бланки заяви, до якої установи звернеться, щоб уникнути бюрократичної тяганини. На всі ваші питання знайдуть відповіді і допоможуть співробітники нашої компанії. Ви можете повністю розраховувати на наш професіоналізм і якісну роботу.

Наші юристи і адвокати нададуть вам і інші необхідні міграційні послуги як для іноземних громадян і людей, у яких немає громадянства, а саме:

 • посвідчення особи без громадянства для перетину кордону;
 • дозвіл на імміграцію;
 • продовжать ваш термін перебування в межах країни;
 • оформлять запрошення для іноземців і людей без громадянства для отримання візи на в’їзд в українську державу за заявою фізичної або юридичної особи;
 • оформлять реєстраційний номер облікової картки платника податків (номера ідентифікації);
 • документи про громадянство України.

Який український город не відвідав би іноземець, у нього залишаться тільки найкращі спогади про Україну. Історичні місця, гостинні жителі, природа – все це, безумовно, залишить слід у душі кожного. Одним з таких міст є місто Івано-Франківськ. Івано-Франківськ – другий за величиною місто Галичини. Він розташувався на заході України в мальовничій місцевості. Гірська місцевість, чисте повітря, інфраструктура і культурне життя сподобатися будь-якому іноземцю. У місті дуже багато архітектурних пам’яток, храмів і церков. Також Івано-Франківськ дуже зелене місто. Тут багато парків, скверів і озеро.

Якщо ви хочете почати життя з чистого аркуша, переїхавши жити в Україні, тоді виберіть Івано-Франківськ для вашого проживання і ви не пошкодуєте. У свою чергу наша компанія допоможе вам оформити всі документи і папери для легального перебування на українській землі, а також інформує, як в подальшому можна стати громадянином України.

миграционные юристы Ивано-Франковск

юридические услуги для иностранцев Ивано-Франковск

услуги для иностранцев Ивано-Франковск

fail to remain