Посвідка на постійне проживання

постоянный вид на жительство львов

На сьогодні можна за впевненістю сказати, що досить багато іноземців щорічно вибирають Україну в якості нової держави для проживання. Це не дивно, бо на території цієї країни створено багато перспективних місць праці, постійно з’являються нові інвестори. Посвідка на постійне проживання в Івано-Франківську – можливість залишитися в цій країні, працювати, вчитися і вести підприємницьку діяльність.

Для чого необхідний дозвіл на імміграцію в Україну?

Перш ніж стати повноправним резидентом цієї країни, потрібно виконати певні умови, затверджені офіційним законодавством. Перш за все необхідно отримати дозвіл на імміграцію в Україну.

Оформлення дозволу на імміграцію можливо, як на території України, так і поза її межами. В такому випадку потрібно буде відвідати офіційне посольство у країні, з якою налагоджені дипломатичні відносини. Головні підстави, які дають можливість для оформлення дозволу на імміграцію:

  • шлюб з громадянином України на протязі більше двох років;
  • наявність українського громадянства у близьких родичів.

Також, якщо людина народилась на території української держави, проте життя прожила у іншій країні, то вона також має право отримати посвідку на проживання, а в подальшому ще й громадянство України. Це далеко не всі випадки, при яких можливо оформлення дозволу на імміграцію. Саме тому необхідно обов’язково проконсультуватись зі спеціалістом.

Як отримати посвідку на постійне проживання в Івано-Франківську

постоянный вид на жительствоСкладність у оформлення даного документа полягає у тому, що для його отримання спочатку потрібно буде пройти через складні бюрократичні етапи. Треба об’язково належно написати заяву про відкриття посвідки на постійне проживання. Потім залишиться лише зачекати два тижні, за які міграційна служба розгляне заяву.

Якщо заяву прийняли і дали позитивне рішення, то людина отримує посвідку на постійне проживання. В тому випадку, якщо іноземцю буде відказано у надані цієї послуги, то обов’язково буде вказана причина, по якій було прийняте таке рішення.

Після того, як проблема була знешкоджена, то в такому випадку є можливість повторно подавати документи. Наприклад, причина могла бути у відсутності певної довідки або вона була неправильно оформлена.

Документи для оформлення посвідки на постійне проживання

Головною умовою для отримання посвідки на постійне проживання в Івано-Франківську є наявність пакету документів:

  • дозвіл на імміграцію;
  • довідка про несудимість з рідної країни;
  • посвідчення особи, яке обов’язково перекладається на українську мову.

Для того, щоб у іноземця не виникнуло питань стосовно оформлення деяких документів, а також він зміг без проблем подати заяву, краще за все буде звернутися до кращих юристів Івано-Франківська. Наша компанія готова Вам надати допомогу: проконсультувати, зібрати і перевести документів.

 

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 4,40 из 5)
Loading...
fail to remain