Ідентифікаційний код для іноземця

Щороку десятки тисяч іноземців і потенційних інвесторів перетинають кордони з Україною для того, щоб створити бізнес або провести фінансові операції. Після оформлення цього документа в Івано-Франківську, особа зобов’язується виплачувати податки, як і всі громадяни держави. Так кому важливо отримати цей документ, а також що потрібно для оформлення ідентифікаційного коду?

Кому обов’язково потрібно оформити ідентифікаційний номер?

идентификационный код для иностранцаЯкщо людина є громадянином України, то як повноправний резидент, вона зобов’язана сплачувати податки, що діють в цій країні. Для іноземців є інші ситуації, коли потрібне отримання ІК:

  • оформлення посвідки на постійне проживання;
  • створення повноцінного фінансового підприємства;
  • реєстрація в якості приватного підприємця;
  • фінансові операції, пов’язані з нерухомістю;
  • оформлення фінансового рахунку в банку;
  • отримання громадянства.

Це не повний перелік всіх ситуацій, які можуть бути. З цієї причини в разі необхідності оформлення міграційних документів важливо скористатися допомогою профільного юриста, послуги якого надає наша компанія в Івано-Франківську.

Документи для отримання ідентифікаційного коду в Івано-Франківську?

Перш ніж складати і подавати заяву на надання ІК, необхідно спочатку зібрати певний пакет документів:

  • копія паспортного документа;
  • інформація про місце роботи іноземця;
  • дані про місце проживання іноземця за кордоном;
  • український переклад інформації посвідчення особи.

Після цього необхідно подати запит до державної податкової служби будь-якого міста України. Для цього потрібно передати документи в спеціальний відділ, що спеціалізується на питаннях іноземних громадян. Як тільки буде виконана попередня перевірка документації, видається необхідний ІК.

За допомогою цього документа іноземець зможе відкрити рахунок в українському банку або оформити статус приватного підприємця. Це відкриває великі переваги в розвитку бізнесу, тому ІК так важливий іноземцям, які планують проживати в Україні і займатися своєю справою.

Для того, щоб не склалося неприємних ситуацій, не витрачати час на похід до податкової служби, іноземець може звернутися до нас. Наша компанія завжди готова надати свою допомогу: проконсультувати з усіх питань, а також зробити все можливе, щоб людина швидше отримав ідентифікаційний код.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Loading...
fail to remain