Дозвіл на роботу для іноземців

Щорічно тисячі іноземців приїжджають в Україну в пошуках кращого життя. Перше, що потрібно зробити людині без громадянства – отримати дозвіл на працевлаштування. Цей документ дає право роботодавцю певний термін використовувати працю іноземця. Людина без громадянства України зможе на абсолютно законних підставах перебувати в цій країні, якщо у нього буде дозвіл на роботу в Івано-Франківську. Так що ж потрібно зробити для отримання бажаного документа?

Документи щоб оформити дозвіл на працевлаштування іноземця

Разрешение на трудоустройствоДля того, щоб отримати дозвіл на працевлаштування, необхідно дотримуватися встановленої законодавством процедури. А це означає, що необхідно зібрати пакет документів, який включає в себе:

  • заповнену заяву;
  • одна кольорова фотографія стандартного формату 3,5 на 4,5;
  • трудовий договір.

Звичайно, всі ситуації відрізняються, тому в деяких випадках можуть знадобитися додаткові документи. Наприклад, диплом про вищу освіту певної спеціальності, по якій буде працювати наймана особа.

Важливо враховувати, що до подачі прохання про надання дозволу на роботу для іноземця в Івано-Франківську, необхідно скласти проект трудового контракту. Цей документ подається разом з іншими. Важливо врахувати той факт, що заявнику надається 90-денний термін для того, щоб укласти трудовий договір з іноземцем.

Для того, щоб на етапі підготовки документів позбутися можливих проблем, які можуть виникнути, рекомендується звернутися за допомогою до фахівців. Наші юристи ретельно проконсультують, оцінять пакет документів, договір і зроблять все можливе, щоб якомога швидше було отримати дозвіл на працевлаштування.

Важливі особливості дозволу на роботу для іноземців в Івано-Франківську

Варто враховувати, що оформленням даного документа повинен займатися роботодавець, який оформляє нового співробітника. Після прийняття позитивного сповіщення з надання дозволу на роботу, на сайті міграційної служби публікується рішення. На підставі його є можливість перевірити, чи є документ справжнім.

Залежно від конкретної ситуації, документи можуть оформлюватися за різними нормами і стандартами. З цієї причини абсолютно не обійтися без допомоги перевірених юристів, які допоможуть грамотно підготувати документацію, перш ніж передавати її міграційній службі.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
fail to remain