Довідка про реєстрацію особи громадянином України

Справка о регистрации лица гражданином Украины

Кожен іноземець, який в’їжджає в Україну по роботі, на навчання, до рідних, з часом може захотіти залишитися тут назавжди. Але до цього потрібно довго йти. Як тільки зроблені всі підготовчі процедури для отримання статусу громадянина України, залишається останній крок. Цей крок являє собою оформлення та видачу довідки про реєстрацію особи, як офіційного громадянина, після чого людини згідно з усіма документами вважають підданим держави. На його підставі в подальшому можна оформляти український паспорт.

Кожна фізична особа має право відповідно до українського законодавства стати підданим особою України. Щоб це реалізувати, треба з відповідною заявкою звернеться в службу міграції, а також надати важливі папери.

Порядок отримання довідки про реєстрацію особи громадянином

У відділенні ГМС в Івано-Франківську іноземцю треба подати заяву в письмовій формі, де його розглядають протягом десяти днів. У заяві обов’язково треба зробити прохання про те, що ви хочете скористатися такою послугою держави. Також необхідно вказати відомості про себе (заявника): прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, телефон. Необхідно виконати наступні вимоги законодавства:

  • Прийти в призначений час;
  • Звернутися до територіального органу ГТС;
  • Сплатити державне мито;
  • Отримати документ особисто;
  • Пред’явити посвідчення особи.

У разі, якщо заявник не може забрати довідку особисто, то взяти її дозволяється тільки офіційним представникам цієї людини: батькам або опікунам, які пред’явили відповідні свідчення.

Важливо враховувати, що кожну державну послугу обов’язково потрібно оплачувати. Оформлення подібної довідки про громадянство в Івано-Франківську коштує 137,75 гривень. Оплатити квитанцію можна в будь-якому банківській установі. Також важливим моментом у цій процедурі є те, законодавство не передбачає ніяких пільг для звільнення від сплати за послугу.

Необхідні документи

Найголовнішим вимогою є правильне написання бланка заяви. Тут необхідно точно вказати ваше прізвище, ім’я, по батькові та місце проживання. Також обов’язково впишіть номер мобільного телефону. У список необхідних паперів треба ще включити:

  • платіжна квитанція;
  • дві фотографії (формат 3,5 на 4,5).

При подачі документів треба обов’язково пред’явити працівнику міграційної служби міста Івано-Франківськ наявності у вас посвідчення особи і документ, який свідчить про вашому місці проживання. При необхідності до пакету документів додають ще інформацію з посвідчення особи українською мовою.

Наша компанія допоможе з оформленням і отриманням документа про реєстрацію особи громадянином України. Разом з нашими фахівцями в юриспруденції ви легко і якісно надалі офіційно зможете отримати українське громадянство.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
fail to remain