Реєстрація іноземця підприємцем

регистрация иностранца предпринимателем

Україна, як і будь-яка інша цивілізована країна, надає можливість на своїй території вести підприємницьку діяльність не тільки власним громадянам, а й іноземцям. Про це йдеться в статті 26 Конституції України, яка говорить, що громадяни інших країн або особи без громадянства, які перебувають на території України на законних підставах, мають в повному обсязі ті ж самі права, що й громадяни України за виключенням окремих випадків, прописаних в Конституції.

Документи для реєстрації іноземця підприємцем

Іноземний громадянин може вести будь-яку підприємницьку діяльність в Івано-Франківську або в іншому українському місті. Для цього є одна умова – законність його перебування на території України. Це можуть підтвердити такі документи:

  • Дійсний і правильно виготовлений паспорт;
  • Тимчасова посвідка на місце проживання в Україні;
  • Дозвіл на постійне проживання.

Коли законність знаходження людини підтверджена відповідним документом, то тоді фізична особа-підприємець може зареєструвати іноземця.

Порядок реєстрації підприємцем іноземного громадянина

Сьогодні існує дві інстанції, які мають право на такі операції, як реєстрація іноземця підприємцем. Це реєстраційна служба і нотаріус. За своєю суттю реєстрація іноземного громадянина в Івано-Франківську майже нічим не відрізняється від процедури для наших українських громадян.

Сам процес оформлення виглядає наступним чином:

  • Іноземний громадянин, який реєструється для здійснення підприємницької діяльності, повинен зробити в податкових органах реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • Після цього за адресою проживання в Україні він надає реєстраційній службі або нотаріусу документи: заповнений формуляр картки на проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця, а також копію реєстраційного свідоцтва про записи у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.
  • Якщо реєструється особа, недострігшее повноліття, але йому вже виповнилося 16, то повинна бути ще нотаріально завірена згода батьків або опікунів в письмовій формі.

Сам процес реєстрації і обсяг обов’язкових документів регламентуються Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Ви підприємець і бажаєте швидко і законно зареєструвати іноземна особа, ми допоможемо вам в цьому. Наші фахівці зможуть організувати для вас якісне і надійне оформлення паперів, а головне – заощадять ваш час і фінанси.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
fail to remain